Walka, walka, walka w hali Artego Bydgoszcz!

9 marca 2019 0 przez Sebastian

Tak jak w tytule, tak i na boisku. Właśnie w taki sposób, można podsumować wydarzenia na bydgoskim parkiecie w sobotni wieczór.
W pierwszych minutach pierwszej kwarty, to gorzowianki prowadziły 7:2.Kilka minut później zespól Artego dzięki wejściom pod kosz Ziomary Morrisson i Dragany Stankowić, doprowadził na koniec tej części gry do stanu 24:14. Kolejne częśći meczu jednak już nie kończyły się tak pozytywnie dla gospodyń. W drugiej kwarcie padł wynik 15:16 dla gości. Trzeci partia zakończyła się ponownie wygraną zawodniczek z Gorzowa w stosunku 19:17 aby w ostatniej wygrać 18:11.
Ten zestaw wyników, dał nam na koniec remis i cały mecz zaczął się od początku w formie dogrywki. W dogrywce tym razem lepsze okazały się zawodniczki kierowane przez trenera Tomasza Herkta. Bydgoszczanki wygrały całe spotkanie 81:78. W ostatnich sekundach, Sharnee Zoll miała szansę na doprowadzenie do kolejnej dogrywki jednak jest niecelny rzut przekreślił ostatecznie szansę na sukces w sobotnim pojedynku.
Mecz bardzo emocjonujący, mógł podobać się zarówno kibicom zebranym na trybunach Artego Areny jak również oglądających poczynania zawodniczek podczas transmisji live na naszych kanałach.