Liga Siatkówki Kobiet rozegrała 17 kolejkę spotkań.

3 lutego 2020 0 przez Multi Sport Live Team

Liga Siatkówki Kobiet rozegrała 17 kolejkę spotkań fazy zasadniczej.

W najciekawszym spotkaniu kolejki w Policach Chemik zmierzył się z zespołem Developresu Rzeszów. SkyRes okazał się lepszy i wygrał 3:2, była to pierwsza porażka w sezonie 2019/2020 siatkarek Chemika Police.

Do niespodzianki nie doszło w Łodzi – Commercecon jak przystało na mistrza Polski, wysoko postawił poprzeczkę siatkarkom z Bydgoszczy. Tylko w trzecim secie KS Pałac zagrał poprawnie i dzięki znakomitym zagraniom Moniki Fedusio wygrał seta do 18.

BKS STAL Bielsko-Biała nie miała żadnych problemów z wygraniem z borykającą się z problemami kadrowymi Wisłą Warszawa i gładko wygrała 3:0. Z kolei w meczu Enei PTPS Piła i Grota Budowlanych Łódź, kibice liczyli na bardziej zacięte spotkanie, niestety wicemistrzynie z Łodzi udowodniły swoja klasę i bez straty seta pokonały drużynę z Piły.

WYNIKI 17 KOLEJKI:
Sobota 1 lutego.
Enea PTPS Piła – Grot Budowlani łódź 0:3 (19:25, 23:25, 23:25)
E.LECLERC Radomka Radom – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:21, 21:25, 28:26, 27:25)
Niedziela 2 lutego.
ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 25:21)
BKS STAL Bielsko-Biała – Wisła Warszawa 3:0 (25:8, 25:18, 25:17)
Grupa Azoty Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (25:21, 25:19, 14:25, 18:25, 8:15)
Spotkanie Energa MKS Kalisz – #VolleyWrocław, zostanie rozegrany 3 lutego.