Enea Astoria Bydgoszcz – Biofarm Poznań | Mecz | Koszykówka

17 października 2018 0 przez Sebastian

Enea Astoria Bydgoszcz oraz Biofarm Poznań dnia 17 października 2018 spotkały się w Bydgoszczy na Artego Arena. Pojedynek tych dwóch drużyn wzbudził spore zainteresowanie. Hala Artego, tego dnia wypełniła się kibicami spragnionymi koszykarskich emocji.
Pierwszy mecz sezonu, niestety nie był udany i zakończył się przegraną koszykarzy Enea Astorii Bydgoszcz. „Teraz musi być inaczej”- tak mówili kibice przed meczem!
Zgodnie z oczekiwaniami kibiców, już od pierwszej minuty na boisku dominowali gospodarze. Dlatego po pierwszej kwarcie, na tablicy wyników można było zobaczyć – Enea Astoria Bydgoszcz – 22, Biofarm Poznań – 8.
Potem kolejne kwarty, przyniosły dużo walki. Koszykarze z Poznania atakowali coraz skuteczniej, a mimo to nie udało im się wyjść na prowadzenie w meczu.
Gospodarze utrzymywali przewagę, a nawet ją powiększyli, przede wszystkim dzięki skuteczności w obronie.
Podsumowując, mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem koszykarzy Grzegorza Skiby 93-62.
Po kolejnych kwartach, wynik wyglądał następująco: (I 22-8, II 48-30,III 74-48)