Enea Astoria Bydgoszcz – Pogoń Prudnik | Mecz | Koszykówka

27 października 2018 0 przez Sebastian

Mecz z Pogonią Prudnik dla koszykarzy Enea Astori, patrząc na końcowy wynik nie był trudny! Taką tezę mógł by wysnuć kibic, nie będąc na meczu a kontrolujący tylko wynik końcowy.
W rzeczywistości mecz w trzeciej i czwartej kwarcie, był bardzo emocjonujący. Na trzy minuty przed końcem wynik był na styku. Pogoń Prudnik po pierwszej przegranej kwarcie, zaczęła sukcesywnie odrabiać straty by w trzeciej i czwartej części wyjść kilkukrotnie na prowadzenie. Koszykarze z Bydgoszczy, zdążyli jednak się pozbierać przed samym końcem meczu.Ostatecznie wygrali różnicą 11 pkt, kończąc zawody wynikiem 89-78. Naprawdę jednak nie przyszło to zwycięstwo łatwo, bardzo mocno musieli się namęczyć aby ten wynik osiągnąć. Jeżeli nie oglądaliści tego meczu na żywo, zapraszamy na relację.