89. Derby Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń, dla „Aniołów”.

18 sierpnia 2020 0 przez Multi Sport Live Team


W poniedziałek, meczem Abramczyk Polonii Bydgoszcz z eWinner Apatorem Toruń zakończyła się 7. kolejka eWinner 1. Ligi.
Tak jak można było się spodziewać, „Anioły” rozjechały Abramczyk Polonię Bydgoszcz 55:35.

WYNIKI 7. KOLEJKI.
Sobota 15 sierpnia.

UNIA TARNÓW – 39
9. Kim Nilsson (2,3,2,2,2,1) 12
10. Daniel Kaczmarek (3,1,o,-,-) 4
11. Michał Gruchalski (w,1’,1,w,-) 2+1
12. Artur Mroczka (1’,2,2,1’,1’,0) 7+3
13. Ernest Koza (2,2,d,t) 4
14. Przemysław Konieczny (3,0,2,w) 5
15. Mateusz Cierniak (2’,1,2,w) 5+1
16. Dawid Rempała
ORZEŁ ŁÓDŹ – 49
1. Norbert Kościuch (1,3,1,3,0) 8
2. Aleksandr Łoktajew (3,d,3,3,2’) 11+1
3. Rohan Tungate (3,3,w,3,3) 12
4. Hans Andersen (2,0,3,0) 5
5. Marcin Nowak (0,2,3,2,3) 10
6. Piotr Pióro (d,1’,w) 1+1
7. Mateusz Dul

Niedziela 16 sierpnia.

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START GNIEZNO – 48
9. Frederik Jakobsen (1,1,3,1’) 6+1
10. Oliver Berntzon (2,3,u,2’,0) 7+1
11. Timo Lahti (3,3,1,2,3) 12
12. Oskar Fajfer (0,2’,3,2,3) 10+1
13. Adrian Gała (1,2,3,3,1) 10
14. Marcel Studziński (2,0,0) 2
15. Damian Stalkowski (u,0,1’) 1+1
16. Mikołaj Czapla
LOKOMOTIV DAUGAVPILS – 31
1. Pontus Aspgren (w,w,w,w,w) 0
2. Jewgienij Kostygow (2’,t,1,3,1’) 7+1
3. Kjastas Puodżuks (0,0,-,0) 0
4. Wadim Tarasienko (1,1,2,0,2) 6
5. Andriej Kudriaszow (3,2,2,1,2) 10
6. Oleg Michaiłow (3,3,1,1’,0) 8+1
7. Daniłł Kołodinski (w,d,0) 0

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – 51
9. Krystian Pieszczek (3,2,3,w,w) 8
10. Peter Kildemand (3,1’,1,1,3) 9+1
11. Jacob Thorssell (0,1’,1’,3) 5+2
12. kacper Gomólski (2,2,2,3,2’) 11+1
13. Rasmus Jensen (0,3,3,3,3) 12
14. Karol Żupiński (2,2’,1) 5+1
15. Piotr Gryszpiński (w,0,1) 1
16. Robert Chmiel
ARGED MALESA TŻ OSTROVIA – 38
1. Grzegorz Walasek (1’,2,0,1,-) 4+1
2. Tomasz Gapiński (1,1’,2,2,2) 8+1
3. Rafał Okoniewski (2,0,t,0) 2
4. Adrian Cyfer (1,3,2,2,0) 8
5. Nicolai Klindt (3,3,3,2,w,1) 12
6. Sebastian Szostak (3,0,0,0) 3
7. Kacper Grzelak (1,-,w) 1
8. Jakub Krawczyk

Poniedziałek 17 sierpnia.

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – 35
9. Kai Huckenbeck (2,2,1,0,1,0) 6
10. Kamil Brzozowski (0,1’,0,-) 1+1
11. Andreas Lyager (1’,3,2,3,3,3) 15+1
12. Matic Ivacic (0,1,1’,2,0) 4+1
13. Dawid Lampart (1,2,w,0,-) 3
14. Tomasz Orwat (2,1,1) 4
15. Nikodem Bartoch (1’,1’,0) 2+2
16. Mateusz Błażykowski
eWINNER APATOR TORUŃ – 55
1. Wiktor Kułakow (3,3,3,3,1’) 13+1
2. Tobiasz Musielak (3,0,2’,1’,2’) 8+3
3. Adrian Miedziński (0,0,2’,2) 4+1
4. Jack Holder (3,2,3,1,3) 12
5. Chris Holder (2’,3,3,1’,2) 11+1
6. Kamil Marciniec (0,2’,0) 2+1
7. Igor Kopeć-Sobczyński (3,0,2) 5
8. Aleks Rydlewski

TABELA:
1. eWinner Apator Toruń 14 pkt. / (+/-) 154
2. Orzeł Łódź 8 pkt. / (+/-) 22
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8 pkt. / (+/-) 14
4. Car Gwarant kapi Meble Budex Start Gniezno 8 pkt. / (+/-) 7
5. Unia Tarnów 8 pkt. / (+/-) 8 pkt. / (+/-) (-8)
6. Arged Malesa TŻ Ostrovia 6 pkt. / (+/-) (-47)
7. Lokomotiv Daugavpils 2 pkt. / (+/-) (-49)
8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 pkt. / (+/-) (-93)
Apator Toruń Abramczyk Polonia Bydgoszcz bydgoszcz.pl Mój ToruńStart Gniezno Zdunek Wybrzeże Gdańsk #speedway KŻ Orzeł Łódź


W poniedziałek, meczem Abramczyk Polonii Bydgoszcz z eWinner Apatorem Toruń zakończyła się 7. kolejka eWinner 1. Ligi.
Tak jak można było się spodziewać, „Anioły” rozjechały Abramczyk Polonię Bydgoszcz 55:35.

WYNIKI 7. KOLEJKI.
Sobota 15 sierpnia.

UNIA TARNÓW – 39
9. Kim Nilsson (2,3,2,2,2,1) 12
10. Daniel Kaczmarek (3,1,o,-,-) 4
11. Michał Gruchalski (w,1’,1,w,-) 2+1
12. Artur Mroczka (1’,2,2,1’,1’,0) 7+3
13. Ernest Koza (2,2,d,t) 4
14. Przemysław Konieczny (3,0,2,w) 5
15. Mateusz Cierniak (2’,1,2,w) 5+1
16. Dawid Rempała
ORZEŁ ŁÓDŹ – 49
1. Norbert Kościuch (1,3,1,3,0) 8
2. Aleksandr Łoktajew (3,d,3,3,2’) 11+1
3. Rohan Tungate (3,3,w,3,3) 12
4. Hans Andersen (2,0,3,0) 5
5. Marcin Nowak (0,2,3,2,3) 10
6. Piotr Pióro (d,1’,w) 1+1
7. Mateusz Dul

Niedziela 16 sierpnia.

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START GNIEZNO – 48
9. Frederik Jakobsen (1,1,3,1’) 6+1
10. Oliver Berntzon (2,3,u,2’,0) 7+1
11. Timo Lahti (3,3,1,2,3) 12
12. Oskar Fajfer (0,2’,3,2,3) 10+1
13. Adrian Gała (1,2,3,3,1) 10
14. Marcel Studziński (2,0,0) 2
15. Damian Stalkowski (u,0,1’) 1+1
16. Mikołaj Czapla
LOKOMOTIV DAUGAVPILS – 31
1. Pontus Aspgren (w,w,w,w,w) 0
2. Jewgienij Kostygow (2’,t,1,3,1’) 7+1
3. Kjastas Puodżuks (0,0,-,0) 0
4. Wadim Tarasienko (1,1,2,0,2) 6
5. Andriej Kudriaszow (3,2,2,1,2) 10
6. Oleg Michaiłow (3,3,1,1’,0) 8+1
7. Daniłł Kołodinski (w,d,0) 0

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – 51
9. Krystian Pieszczek (3,2,3,w,w) 8
10. Peter Kildemand (3,1’,1,1,3) 9+1
11. Jacob Thorssell (0,1’,1’,3) 5+2
12. kacper Gomólski (2,2,2,3,2’) 11+1
13. Rasmus Jensen (0,3,3,3,3) 12
14. Karol Żupiński (2,2’,1) 5+1
15. Piotr Gryszpiński (w,0,1) 1
16. Robert Chmiel
ARGED MALESA TŻ OSTROVIA – 38
1. Grzegorz Walasek (1’,2,0,1,-) 4+1
2. Tomasz Gapiński (1,1’,2,2,2) 8+1
3. Rafał Okoniewski (2,0,t,0) 2
4. Adrian Cyfer (1,3,2,2,0) 8
5. Nicolai Klindt (3,3,3,2,w,1) 12
6. Sebastian Szostak (3,0,0,0) 3
7. Kacper Grzelak (1,-,w) 1
8. Jakub Krawczyk

Poniedziałek 17 sierpnia.

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – 35
9. Kai Huckenbeck (2,2,1,0,1,0) 6
10. Kamil Brzozowski (0,1’,0,-) 1+1
11. Andreas Lyager (1’,3,2,3,3,3) 15+1
12. Matic Ivacic (0,1,1’,2,0) 4+1
13. Dawid Lampart (1,2,w,0,-) 3
14. Tomasz Orwat (2,1,1) 4
15. Nikodem Bartoch (1’,1’,0) 2+2
16. Mateusz Błażykowski
eWINNER APATOR TORUŃ – 55
1. Wiktor Kułakow (3,3,3,3,1’) 13+1
2. Tobiasz Musielak (3,0,2’,1’,2’) 8+3
3. Adrian Miedziński (0,0,2’,2) 4+1
4. Jack Holder (3,2,3,1,3) 12
5. Chris Holder (2’,3,3,1’,2) 11+1
6. Kamil Marciniec (0,2’,0) 2+1
7. Igor Kopeć-Sobczyński (3,0,2) 5
8. Aleks Rydlewski

TABELA:
1. eWinner Apator Toruń 14 pkt. / (+/-) 154
2. Orzeł Łódź 8 pkt. / (+/-) 22
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8 pkt. / (+/-) 14
4. Car Gwarant kapi Meble Budex Start Gniezno 8 pkt. / (+/-) 7
5. Unia Tarnów 8 pkt. / (+/-) 8 pkt. / (+/-) (-8)
6. Arged Malesa TŻ Ostrovia 6 pkt. / (+/-) (-47)
7. Lokomotiv Daugavpils 2 pkt. / (+/-) (-49)
8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 pkt. / (+/-) (-93)
Apator Toruń Abramczyk Polonia Bydgoszcz bydgoszcz.pl Mój ToruńStart Gniezno Zdunek Wybrzeże Gdańsk #speedway KŻ Orzeł Łódź