Terminarz eWinner 1. Ligi żużlowej – sezon 2020.

25 czerwca 2020 0 przez Waldek Rogalski

Znany jest oficjalny terminarz eWinner 1. Ligi żużlowej na sezon 2020. Rozgrywki ligowe ruszą 11 lipca. W pierwszej kolejce dojdzie do spotkania dwóch faworytów do awansu – eWinner Apator Toruń zmierzy się z Car Gwarant Kapi Meble Budex Startem Gniezno. Z kolei trzeci zespół aspirujący do jazdy w przyszłym sezonie w PGE Ekstralidze – Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie na swoim torze Unię Tarnów. Beniaminek Abramczyk Polonia Bydgoszcz pod sterami Pana Kanclerza, będzie walczyć na wyjeździe z drużyną TŻ Ostrovii. W Łodź Orzeł sprawdzi formę Lokomotivu.

TERMINARZ eWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA
1 kolejka.
sobota 11 lipca / niedziela 12 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA
e-Winner Apator Toruń – Car Gwarant kapi Meble Budex Start Gniezno
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

2 kolejka. 
sobota 18 lipca / niedziela 19 lipca
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów ŻSSA – e-Winner Apator Toruń 
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź

3 kolejka.
sobota 25 lipca / niedziela 26 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant kapi Meble Budex Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Duagavpils 
Unia Tarnów ŻSSA – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
e-Winner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź

4 kolejka.
sobota 1 sierpnia / niedziela 2 sierpnia
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 
Speedway Lokomotiv Daugavpils – e-Winner Apator Toruń
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

5 kolejka. 
poniedziałek 3 sierpnia / czwrtek 6 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
e-Winner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils

6 kolejka.
sobota 8 sierpnia / niedziela 9 sierpnia
e-Winner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 

7 kolejka.
sobota 15 sierpnia / niedziela 16 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – e-Winner Apator Toruń
Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź

8 kolejka.
sobota 22 sierpnia / niedziela 23 sierpnia 
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
e-Winner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA

9 kolejka.
sobota 29 sierpnia / niedziela 30 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – e-Winner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź

10 kolejka.
sobota 5 września / niedziela 6 września
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrrów Wlkp. – e-Winner Apator Toruń
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów ŻSSA

11 kolejka.
sobota 12 września / niedziela 13 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 
e-Winner Apator Toruń – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź

12kolejka.
sobota 18 września / niedziela 19 września
Car Gwrarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – e-Winner Apator Toruń

13 kolejka.
sobota 26 września / niedziela 27 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils
e-Winner Apator Toruń – Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

14 kolejka.
sobota 3 października / niedziela 4 października
Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz bydgoszcz.pl Mój Toruń Apator Toruń #żużel #speedway Gniezno.com.pl Aktywna Bydgoszcz Zdunek Wybrzeże Gdańsk