Artego Bydgoszcz – Spartak Vidnoje | mecz | Koszykówka|EuroCup Women

8 listopada 2018 0 przez Sebastian

Różnicą jednego punktu, Artego Bydgoszcz przegrało we własnej hali z drużyną Sparta@k Vidnoe. Mecz był bardzo emocjonujący i przez dwie pierwsze kwarty wynik był bliski remisu. Raz prowadziły gospodynie, aby po chwili oddać prowadzenie koszykarkom Spartaka. Dopiero w kwarcie trzeciej, zawodniczki Spartaka uzyskały 8-10 pkt przewagę. Gdy pozostały trzy minuty do końca meczu, wynik zdecydowanie nie wskazywał że zawodniczki Artego, mogą ten mecz jeszcze wygrać. W tym momencie nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat.Przede wszystkim, udało się rzucić kilka trójek, co doprowadziło do bardzo emocjonującej końcówki. Na piętnaście sekund, przed ostatnim gwizdkiem, przegrywaliśmy jednym punkte. Ostatnia akcja miała zdecydować o końcowym sukcesie.Jednak tym razem się nie udało i piłka rzucona do kosza, na dwie sekundy przed końcem nie znalazła drogi do kosza. Innymi słowy, to oznaczało sukces drużyny Spartaka.
Zobaczcie jaka emocjonująca była końcówka tego meczu na naszym kanale.