KP Polonia Bydgoszcz – KS Unia Janikowo | mecz | Piłka Nożna

6 października 2018 0 przez Sebastian

„Przyjechaliśmy tutaj po 3 punkty i się udało…”
Takim stwierdzeniem, mógł zacząć wypowiedź po meczu trener Unii Janikowo.
Wywiad prowadził Marcin Feddek (Polsat Sport), który gościnnie komentował ten mecz. Ponadto Trener Unii potwierdził że, obawiali się tego meczu i naprawdę cieszy się ze zwycięstwa. Polonia nie potrafiła znaleźć recepty na dobrze grającego przeciwnika.
Piłkarsko na boisku można było zauważyć przewagę gości. Dodatkowo Włodzimierza Koreckiego, pierwszego gola straciła po błędzie obrońcy, który pozostawił napastnika bez opieki. Mimo to Poloniści zdołali wyrównać po składnej akcji i pięknym golu w samo okienko. Ta bramka zasługuje na wyróżnienie i może kandydować do bramki kolejki. Potem jednak Polonia, ponownie oddała prowadzenie gry. Przyjezdni dominowali w środku i konstruowali składne akcje.Po jednej z nich, sędzia dopatrzył się przewinienia i podyktował rzut karny.Karnego na bramkę zamienił napastnik gości. Zarówno komentujący transmisję, Marcin Feddek i Wojciech Cedro jak i obserwatorzy poddawali tę decyzję sędziego w wątpliwość. Jednak decyzja sędziego są nieodwracalne i bramka została zapisana na konto Uni Janikowo. To był koniec emocji na ul Sportowej tego dnia, Polonia przegrała kolejne spotkanie 1:2.
Skrót meczu oraz bramki obejrzycie na naszym kanale YouTube, zapraszamy również do obejrzenia wcześniejszych meczy Polonistów.

KP Polonia Bydgoszcz vs KS Unia Janikowo

.